TRASA PIESZA (TP-25 km) - MĘŻCZYŹNI

Miejsce Nr. startowy Imię Nazwisko Godzina przybycia na metęPK 1PK 2PK 3PK 4PK 5PK 6PK 7PK 8PK 9PK 10PK 11PK 12 Wynik końcowy Liczba zdobytych PK Czas trasy Punkty karneDNF
1TP1024MateuszKomorowski11:08:50111111111111121203:08:50
2TP1023RomualdMiszewski11:10:18111111111111121203:10:18
3TP1031PrzemysławCzapla11:20:10111111111111121203:20:10
4TP1008KamilLesisz11:25:58111111111111121203:25:58
5TP1207MaciejSołtys11:40:10111111111111121203:40:10
6TP1019GrzegorzKarczmarczyk11:47:27111111111111121203:47:27
7TP1015DariuszHanas12:01:19111111111111121204:01:19
8TP1029TomaszGronostajski12:17:10111111111111121204:17:10
9TP1006KrzysztofKról12:43:05111111111111121204:43:05
10TP1041DamianKaczmarek12:45:45111111111111121204:45:45
11TP1040JAROSŁAWNOWAK12:46:25111111111111121204:46:25
12TP1025AdrianJoswowitz-Niemeirski13:38:10111111111111121205:38:10
13TP1036PrzemysławMróz14:06:02111111111111121206:06:02
14TP1035KarolMróz14:06:04111111111111121206:06:04
15TP1037MarcinKozak14:30:05111111111111121206:30:05
16TP1055JerzyOlak15:11:10111111111111121207:11:10
17TP1004JacentyŁapanowski15:23:03111111111111121207:23:03
18TP1047ŁUKASZMORAWIAK15:28:14111111111111121207:28:14
19TP1018PrzemyslawZgorzelski15:55:55111111111111121207:55:55
20TP1034PiotrOrłowski17:11:30111111111111121209:11:30
21TP1028SzymonMystkowski17:51:59111111111111121209:51:59
22TP1042ŁukaszMalinowski19:29:15111111111111121211:29:15
23TP1011MaciejMielęcki11:48:25111011111111111103:48:25
24TP1050PIOTRKAROLEWSKI14:47:411110001111119906:47:41
DNFTP1017TomaszWawrzyn00000000000000DNF

TRASA PIESZA (TP-50 km) - MĘŻCZYŹNI

Miejsce Nr. startowy Imię Nazwisko Godzina przybycia na metęPK 1PK 2PK 3PK 4PK 5PK 6PK 7PK 8PK 9PK 10PK 11PK 12PK 13PK 14PK 15PK 16 Wynik końcowy Liczba zdobytych PK Czas trasy Punkty karneDNF
1TP1255KrzysztofArseniuk14:24:001111111111111111161606:24:00
2TP1217SławomirKuchciński14:44:261111111111111111161606:44:26
3TP1218KrzysztofLewandowski14:58:151111111111111111161606:58:15
4TP1222MarekLewandowski14:58:161111111111111111161606:58:16
5TP1247PiotrKwitowski15:18:211111111111111111161607:18:21
6TP1248PrzemysławWitczak15:18:321111111111111111161607:18:32
7TP1229JarosławGil15:23:321111111111111111161607:23:32
8TP1253ArkadiuszDuszak15:33:031111111111111111161607:33:03
9TP1238WojciechSuchowiecki15:40:101111111111111111161607:40:10
10TP1211DanielBurakowski15:40:471111111111111111161607:40:47
11TP1223PiotrGromelski15:41:011111111111111111161607:41:01
12TP1237KrzysztofMańkowski15:41:051111111111111111161607:41:05
13TP1224KrzysztofSobczak15:41:151111111111111111161607:41:15
14TP1246JakubKról15:41:311111111111111111161607:41:31
15TP1240TOMASZPŁODZICKI15:41:391111111111111111161607:41:39
16TP1249EdwardFudro15:46:171111111111111111161607:46:17
17TP1228MICHAŁSZCZĘSNY15:50:501111111111111111161607:50:50
18TP1241JanParzybut16:12:281111111111111111161608:12:28
19TP1208ŁukaszWiśniewski16:42:001111111111111111161608:42:00
20TP1209DanielKokłowski16:42:531111111111111111161608:42:53
21TP1221MarcinŁepek16:54:471111111111111111161608:54:47
22TP1245KarolCwalina17:05:251111111111111111161609:05:25
23TP1210PiotrVeith17:08:021111111111111111161609:08:02
24TP1213PawełPawlak17:42:341111111111111111161609:42:34
25TP1227RomanGorczyca17:51:161111111111111111161609:51:16
26TP1250AdamMichalski17:55:091111111111111111161609:55:09
27TP1242TomaszKowalski18:00:031111111111111111161610:00:03
28TP1212WojciechKluska18:52:501111111111111111161610:52:50
29TP1215CezaryŻyźniewski19:39:061111111111111111161611:39:06
30TP1216RobertSkórka19:39:111111111111111111161611:39:11
31TP1234KrzysztofCiąćka19:55:161111111111111111161611:55:16
32TP1232MATEUSZŻYCHLIŃSKI19:55:201111111111111111161611:55:20
33TP1230PiotrCzaplicki19:56:141111111111111111161611:56:14
34TP1235SławomirMalinowski20:15:331110111101111101111312:15:332
35TP1225BogdanBodetko20:16:101110111101111101111312:16:102
36TP1251JarekCieśla19:02:491110111101100001101011:02:49
37TP1244EUGENIUSZDZIEGIEL19:41:5100000000000000000011:41:51
DNFTP1214PiotrMagalski000000000000000000DNF
DNFTP1219RobertRyżko000000000000000000DNF
DNFTP1200JakubOkoczuk000000000000000000DNF
DNFTP1201DariuszPiwowarczyk21:06:5411111101010010009913:06:54DNF
DNFTP1203RobertKuriata000100001011111077DNF
DNFTP1256MarekMacho000000000000000000DNF

TRASA ROWEROWA (TR-50 km) - MĘŻCZYŹNI

Miejsce Nr. startowy Imię Nazwisko Godzina przybycia na metęPK 1PK 2PK 3PK 4PK 5PK 6PK 7PK 8PK 9PK 10PK 11PK 12PK 13PK 14PK 15PK 16 Wynik końcowy Liczba zdobytych PK Czas trasy Punkty karneDNF
1TR1610PawełStachnik13:47:571111111111111111361604:47:57
2TR1502DanielRadzki14:27:131111111111111111361605:27:13
3TR1606TomaszKozłowski14:43:461111111111111111361605:43:46
4TR1554PIOTRBUCHWAK14:55:011111111111111111361605:55:01
5TR1548MirosławSieradzki15:04:351111111111111111361606:04:35
6TR1586TadeuszBroś15:04:441111111111111111361606:04:44
7TR1555SzymonSzewczyk15:05:051111111111111111361606:05:05
8TR1550SzymonKuprian15:12:331111111111111111361606:12:33
9TR1572MaciejWiśniewski15:33:481111111111111111361606:33:48
10TR1535AdrianBratkowski15:43:121111111111111111361606:43:12
11TR1527MarcinStypułkowski15:43:371111111111111111361606:43:37
12TR1576maciejwalter15:46:371111111111111111361606:46:37
13TR1547AndrzejBorek16:06:341111111111111111361607:06:34
14TR1600ArkadiuszDomel16:19:011111111111111111361607:19:01
15TR1580LESZEKDĄBROWSKI16:27:111111111111111111361607:27:11
16TR1553PatrykPołom16:30:171111111111111111361607:30:17
17TR1509PIOTRSKRZYŃSKI16:37:251111111111111111361607:37:25
18TR1510OSKARNIESIOBĘDZKI16:37:531111111111111111361607:37:53
19TR1571MarcinStolarczyk16:47:291111111111111111361607:47:29
20TR1595SławomirSzot16:50:581111111111111111361607:50:58
21TR1517BartoszKurmin17:00:041111111111111111361608:00:04
22TR1582TOMASZPASTUSZAK17:06:051111111111111111361608:06:05
23TR1525JerzyHajduk17:13:501111111111111111361608:13:50
24TR1521MichałFilak17:14:301111111111111111361608:14:30
25TR1531MirosławOlszewski17:14:511111111111111111361608:14:51
26TR1578GrzegorzRomaniuk17:31:191111111111111111361608:31:19
27TR1577JacekDubrowski17:31:221111111111111111361608:31:22
28TR1500ArkadiuszPac17:31:411111111111111111361608:31:41
29TR1559MARIUSZPISARSKI17:32:051111111111111111361608:32:05
30TR1533DariuszKowalski17:40:171111111111111111361608:40:17
31TR1538DamianMłynarz17:52:391111111111111111361608:52:39
32TR1541KrzysztofOlender17:52:501111111111111111361608:52:50
33TR1537AndrzejJankowski17:53:121111111111111111361608:53:12
34TR1540BartoszRogoziński17:53:181111111111111111361608:53:18
35TR1564PiotrPerzak17:53:281111111111111111361608:53:28
36TR1542MichałPiersa17:54:021111111111111111361608:54:02
37TR1543PiotrMaciak17:39:540001111111111111321308:39:54
38TR1534ŁukaszSzymański14:30:411110111111111111311505:30:41
39TR1507SzymonPacyk18:06:201110111111111111301509:06:201
40TR1520DanielPołoniewicz18:07:001110111111111111301509:07:001
41TR1501ArkadiuszJóźwik18:07:161110111111111111301509:07:161
42TR1526PiotrPawelec18:07:321110111111111111301509:07:321
43TR1506PrzemysławSzulgo18:07:421110111111111111301509:07:421
44TR1565SzymonTarasewicz17:32:491110111101111111291408:32:49
45TR1563RadosławZiętak17:34:001110111101111111291408:34:00
46TR1575PawełJankowski17:34:151110111101111111291408:34:15
47TR1598Sławomirilek17:00:261110111011111111261408:00:26
48TR1556MarekHołubowicz16:58:491000111101111111261207:58:49
49TR1560DariuszGapiński18:20:111110111101110111251309:20:113
50TR1561KubaSumionka17:47:521110101111111110231308:47:52
51TR1503RafałRadzki16:01:211110111101101001231107:01:21
52TR1584KamilZaremba17:10:201111001010111110211108:10:20
53TR1585KrzysztofKrajewski17:10:241111001010111110211108:10:24
54TR1519ŁukaszŁapanowski17:56:071111000010111110201008:56:07
55TR1570KamilMadej15:09:50111000001011011014806:09:50
56TR1557MichałLewarowski15:27:07100000100111111012806:27:07
57TR1558PiotrLewarowski15:27:08100000100111111012806:27:08
58TR1574SYLWESTERRUTKOWSKI15:27:36100000100111111012806:27:36
59TR1567GrzegorzWaszkielis11:36:4411100000000000004302:36:44
60TR1588WojciechCzerniak14:36:0400000000000000000005:36:04
61TR1568ArturKorecki18:28:590000000000000000-3009:28:593

TRASA ROWEROWA (TR-100 km) - MĘŻCZYŹNI

Miejsce Nr. startowy Imię Nazwisko Godzina przybycia na metęPK 1PK 2PK 3PK 4PK 5PK 6PK 7PK 8PK 9PK 10PK 11PK 12PK 13PK 14PK 15PK 16PK 17PK 18PK 19PK 20PK 21PK 22PK 23PK 24 Wynik końcowy Liczba zdobytych PK Czas trasy Punkty karneDNF
1TR1751PawełBrudło15:12:31111111111111111111111111542406:12:31
2TR1782PiotrBuciak15:21:45111111111111111111111111542406:21:45
3TR1734GrzegorzLiszka15:57:33111111111111111111111111542406:57:33
4TR1770ŁukaszSenderek16:27:54111111111111111111111111542407:27:54
5TR1774BartłomiejBober16:38:12111111111111111111111111542407:38:12
6TR1777WojciechPiwakowski17:11:34111111111111111111111111542408:11:34
7TR1748ŁukaszDudko17:28:53111111111111111111111111542408:28:53
8TR1783GrzegorzGrabowski17:28:55111111111111111111111111542408:28:55
9TR1730RadosławWalentowski17:39:33111111111111111111111111542408:39:33
10TR1718tomekwitt17:40:24111111111111111111111111542408:40:24
11TR1731RomanKrólikowski17:40:37111111111111111111111111542408:40:37
12TR1709MikołajWaliński17:46:14111111111111111111111111542408:46:14
13TR1710MarcinWitkowski17:57:13111111111111111111111111542408:57:13
14TR1768KrystianJakubek17:57:33111111111111111111111111542408:57:33
15TR1759LeszekHerman-Iżycki18:11:10111111111111111111111111522409:11:102
16TR1735ArturZawadzki18:11:58111111111111111111111111522409:11:582
17TR1758PIOTRGĘBAROWSKI18:13:23111111111111111111111111522409:13:232
18TR1743PiotrKozdryk18:06:56111111111111110111111111522309:06:561
19TR1725MaciejTUMIŃSKI18:07:01111111111111110111111111522309:07:011
20TR1746AdamGrabowski18:07:16111111111111110111111111522309:07:161
21TR1755ŁukaszWrona17:47:49111111111111111110111001472108:47:49
22TR1706PiotrOrzoł18:05:11000111111111111011111111472009:05:111
23TR1749MarcinPiotrowski18:23:00111111101111111111111111462309:23:003
24TR1776JANCIRUT18:23:10111111101111111111111111462309:23:103
25TR1750WojciechHołdakowski17:50:44100111011101010111111111461808:50:44
26TR1722PawełKosiorek17:54:59100111111100110110111110421708:54:59
27TR1715SzymonRękawik17:45:21111100111111111000111101411808:45:21
28TR1701MarekBarchanowicz17:45:28111100111111111000111101411808:45:28
29TR1778JACEKFUKSIEWICZ17:58:12000111100111111011111111411808:58:12
30TR1736DariuszKorsak17:47:10111100110111111000111101391708:47:10
31TR1700MariuszBożyczko17:47:20111100110111111000111101391708:47:20
32TR1719JacekDąbrowski17:49:29111111111110100110111000391708:49:29
33TR1728BartoszRukszto17:54:23111100101111111001111111381908:54:23
34TR1702KonradJaskólski17:56:30111100101111111001111111381908:56:30
35TR1764AndrzejSmejda17:51:47111111011111010100100100381508:51:47
36TR1765FilipSmejda17:52:19111111011111010100100100381508:52:19
37TR1713PiotrRękawik18:00:28111111111010000110001000321309:00:281
38TR1711MarekSadowski18:24:02111110101111111001001101311709:24:023
39TR1704AndrzejLindemann17:53:58111000101111111001011111301708:53:58
40TR1703WłodzimierzWiśniewski17:54:20111000101111111001011111301708:54:20
41TR1766JerzyPrusiński17:54:40111000101111111001011111301708:54:40
42TR1739KrzysztofMierzwicki18:00:56111111001110000110101000301309:00:561
43TR1717KrzysztofSokołowski17:46:27111111011000000110001000301108:46:27
44TR1737PiotrMałolepszy18:22:48111110101111111001001100291609:22:483
45TR1726DariuszUrbanowski17:21:15100011111111111100010001281508:21:15
46TR1786KrzysztofSkrodzki17:56:42101111101111101100000001261408:56:42
47TR1772ŁukaszCzerniak16:52:21000111101111111000000001241207:52:21
48TR1707MarcinAuguścik17:54:19101000101111111000100001201208:54:19
49TR1753AndrzejPiwakowski15:31:321110000010100000000000008506:31:32
50TR1756RafałSirocki10:08:120000000000000000000000000001:08:12
51TR1773RomanCzerniak16:56:240000000000000000000000000007:56:24
DNFTR1761TomaszJurewicz20:05:26111100010011111000100111341411:05:26DNF
DNFTR1763MarcelKołodziejczyk18:51:00111111111111111010111101442109:51:006DNF
DNFTR1767PiotrMorawski18:49:29100111101111111001110001251609:49:295DNF
DNFTR1771ArkadiuszNiegowski18:46:28111111101111111110111001372009:46:285DNF
DNFTR1729TomaszStefański18:37:11111111111111111100110111412109:37:114DNF
DNFTR1775LeszekTomaszewski19:42:23111100010011111000100111341410:42:23DNF
DNFTR1733MarekWalczyk18:39:38111111010110000111111100371609:39:384DNF
DNFTR1744KrzysztofTanajewski18:44:44000000100111111001011111191309:44:445DNF
DNFTR1752PiotrKuncewicz18:37:59111111010110000111111100371609:37:594DNF

TRASA RODZINNA (TR-RDZ)

NA TRASĘ RODZINNĄ ZGŁOSIŁO SIĘ 201 UCZESTNIKÓW. WSZYSTKIM, KTÓRZY WYSTARTOWALI - GRATULUJEMY :-)

NazwiskoImię
AbramowskaAgnieszka
AbramowskiWiktor
AbramowskiMarcin
AbramowskiTymoteusz
AdamiukDariusz
AdamiukMaksym
AptowiczJacek
AptowiczLena
AptowiczOlga
AszkiełowiczBartłomiej
AszkiełowiczMatylda
AszkiełowiczKajetan
AszkiełowiczAnna
BerdzikEugeniusz
BerdzikJan
BorkoCezary
BorkoAmelia
BorkoKacper
BuciakBarbara
BuciakKatarzyna
BurcewiczMałgorzata
ChachułaPiotr
ChachułaAnna
CichowskiGrzegorz
CichowskiMarcel
CzarnigowskiMarek
CzodrowskaMarta
CzodrowskaZuzanka
CzodrowskiLeszek
CzodrowskiJaś
DawidczykKacper
DawidczykDawid
DawidczykSebastian
DziemidowiczPaweł
DziemidowiczAgnieszka
DziemidowiczWiktoria
DziemidowiczMałgorzata
DziemidowiczElżbieta
DziemidowiczJasiek
FilakAnna
FilakKrzysztof
GAŁKAMICHAŁ
GAŁKAOLAF
GAŁKATOSIA
GAŁKAAGNIESZKA
Gierz-GierszewskaDorota
GRALEWICZWOJCIECH
GRALEWICZLENA
GralewiczBartosz
GralewiczMartyna
GralewiczAleksander
GralewiczKatarzyna
GrudnowskiPrzemysław
GrudnowskiKajetan
GrudnowskiJakub
GRYGUĆ-KOŁODZIEJSKAJOANNA
ItesBalazs
JędrzejczykMarcin
JędrzejczykKinga
KarolewskaAnna
KarolewskaJulia
KarolewskaWeronika
KarolewskiKrzysztof
KaźmierczakRyszard
KAŹMIERCZAKMiłosz
KondratowiczMaciej
KOWALSKAANIELA
KOWALSKIPIOTR
KOŁODZIEJSKIMAREK
KołodziejskiAntoś
KrajewskaNatalia
KrajewskiStanisław
KrześlakWiola
KujawaPaweł
KujawaWiktoria
KujawaDamian
Kurłowicz-MyszkowskaKamila
KułakowskaAla
KułakowskiAdam
KułakowskiKrzyś
KwiatekAleksander
LipkaDariusz
LipkaKarol
MajewskaBogna
MajewskiTomasz
MalinowskaOliwia
MalinowskaJustyna
MalinowskaEwa
MalinowskaJulia
MalinowskiTomasz
MalinowskiKamil
MamajekAdam
MamajekBartosz
MamajekBarbara
MatczyńskaDanuta
MatczyńskiGrzegorz
MuchaKatarzyna
MyszkowskiKacper
MyszkowskiPatryk
MyszkowskiAntoni
NakoniecznaZuzanna
NakoniecznaAgnieszka
NakoniecznaAleksandra
NakoniecznyDariusz
Nowacka-SiekaczAgata
NowakMagdalena
NOWAK-KOWALSKAKAROLINA
NowosielskiAleksander
OleksyDamian
OleksyPola
OleksyMagdalena
OstrowskaJulia
OstrowskiWaldemar
OziębłoBartosz
OziębłoJulia
OziębłoMaksymilian
ParfianowiczPaweł
ParfianowiczKacper
PałejkoWojciech
PałejkoMichalina
PałejkoJustyna
PałejkoMichał
PiczkowskiOlivier
PieczkowskaMałgorzata
PietrzakMaciej
PietrzakMichał
PolaczukPiotr
PolaczukEdek
PolaczukStanisław
PolaczukKatarzyna
RasselAlexandra
RasselAlaan
Rassel-RogalskaMałgorzata
ReutherDominik
RogalskaNina
RogalskiDariusz
SawilskaIzabela
SawilskaZuzanna
SawilskiKamil
SawilskiDominik
SiedleckaAgnieszka
SiedleckaHanna
SiekaczJulia
SiekaczMarek
ŚlesickaJulia
ŚleszyńskaSylwia
ŚleszyńskaMagdalena
ŚleszyńskiMarek
SmejdaBogumiła
SmejdaOskar
SmejdaMartyna
SobieskiIreneusz
SobieskiHubert
SpaszewskaAgnieszka
SPASZEWSKAKASIA
SPASZEWSKIWOJTEK
SPASZEWSKIDAWID
StankiewiczJakub
StankiewiczZuzanna
StefanowiczMariusz
StefanowiczJakub
StrączekPaweł
StrączekKrystian
StypułkowskaDominika
StypułkowskaGocha
TargońskaJulita
TargońskiRafał
TomaszewskaEwa
TomaszewskiKarol
TomaszewskiMichał
TrembickaAnna
TrembickaMikolaj
TrembickiIgnacy
trembickimarek
TrzeszczkowskaDominika
TrzeszczkowskiMarek
WalterBeata
WalterMalwina
WalterAntoni
WalterZuzanna
WawrzynIwona
WawrzynZuzanna
WawrzynKrzysztof
WawrzynAntoni
WawrzynElżbieta
WawrzynMilena
WawrzynMarcelina
WitkowskaTelimena
WojdatMatylda
WojdatKarolina
WronaJoanna
WronaKarol
WronaMaciej
WronaCezary
Zawodna - PietrzakJoanna
żeńskaMaja
ZwiefkaDariusz
ZwiefkaMikołaj
ZwiefkaKarolina
ŁuczakMaciej
ŁuczakPrzemek

TRASA PIESZA (TP-25 km) - KOBIETY

Miejsce Nr. startowy Imię Nazwisko Godzina przybycia na metęPK 1PK 2PK 3PK 4PK 5PK 6PK 7PK 8PK 9PK 10PK 11PK 12 Wynik końcowy Liczba zdobytych PK Czas trasy Punkty karneDNF
1TP1020IlonaŚliwczyńska11:25:10111111111111121203:25:10
2TP1005DominikaKamińska12:43:05111111111111121204:43:05
3TP1010IzabelaWerner14:01:09111111111111121206:01:09
4TP1001JagodaŁoś14:01:10111111111111121206:01:10
5TP1003KamilaŁapanowska15:23:00111111111111121207:23:00
6TP1048ALEKSANDRAOGONOWSKA15:28:18111111111111121207:28:18
7TP1016MagdalenaŁęg16:13:43111111111111121208:13:43
8TP1012AleksandraWasilewska16:13:45111111111111121208:13:45
9TP1026AgnieszkaBladowska16:14:19111111111111121208:14:19
10TP1033MonikaMichalczuk17:11:09111111111111121209:11:09
11TP1027DorotaMystkowska17:51:43111111111111121209:51:43
12TP1043MałgorzataFerenc Malinowska19:29:28111111111111121211:29:28
13TP1045EwaDomańska13:28:171111011110008805:28:17
14TP1044AgnieszkaWoźniak13:28:231111011110008805:28:23
15TP1030AgataMichalowska09:40:230000100000001101:40:23

TRASA PIESZA (TP-50 km) - KOBIETY

Miejsce Nr. startowy Imię Nazwisko Godzina przybycia na metęPK 1PK 2PK 3PK 4PK 5PK 6PK 7PK 8PK 9PK 10PK 11PK 12PK 13PK 14PK 15PK 16 Wynik końcowy Liczba zdobytych PK Czas trasy Punkty karneDNF
1TP1254DorotaDuszak15:33:011111111111111111161607:33:01
2TP1236AnnaSejbuk15:58:301111111111111111161607:58:30
3TP1233MagdalenaBacławska19:54:151111111111111111161611:54:15
4TP1231JustynaSpiczak-Brzezińska19:54:551111111111111111161611:54:55
5TP1202SylwiaBiałecka19:34:580001111010111111111111:34:58
6TP1252ElaCieśla19:02:501110111101100001101011:02:50

TRASA ROWEROWA (TR-50 km) - KOBIETY

Miejsce Nr. startowy Imię Nazwisko Godzina przybycia na metęPK 1PK 2PK 3PK 4PK 5PK 6PK 7PK 8PK 9PK 10PK 11PK 12PK 13PK 14PK 15PK 16 Wynik końcowy Liczba zdobytych PK Czas trasy Punkty karneDNF
1TR1551MartaKuprian15:33:251111111111111111361606:33:25
2TR1545KasiaZielińska16:18:541111111111111111361607:18:54
3TR1599MartaRaszkiewicz16:19:261111111111111111361607:19:26
4TR1508EWASKRZYŃSKA16:37:221111111111111111361607:37:22
5TR1511katarzynaNIESIOBĘDZKA16:37:581111111111111111361607:37:58
6TR1552KrystynaJaworska16:49:221111111111111111361607:49:22
7TR1516MonikaJanuchta16:59:381111111111111111361607:59:38
8TR1593DOROTABOHDANOWICZ17:14:001111111111111111361608:14:00
9TR1604KatarzynaPolak17:14:471111111111111111361608:14:47
10TR1505MartaDrzeżdżon17:30:521111111111111111361608:30:52
11TR1536NataliaBiałomyza17:52:551111111111111111361608:52:55
12TR1544MałgorzataMajewska17:53:391111111111111111361608:53:39
13TR1566BeataTRYBUŁA17:53:481111111111111111361608:53:48
14TR1581MARIADĄBROWSKA16:27:191111111101111111341507:27:19
15TR1583SylwiaKopczyńska16:59:381000111101111111261207:59:38
16TR1518AgnieszkaŁapanowska17:55:541111000010111110201008:55:54
17TR1530AgnieszkaKrupińska18:12:51111010110110100013909:12:512
18TR1528DorotaPaduszyńska18:13:16111010110110100013909:13:162
19TR1573MAŁGORZATAFLORYSIAK-PIOTROWSKA18:13:36111010110110100013909:13:362
20TR1596MagdalenaMokot18:14:03111010110110100013909:14:032
21TR1597HannaJonca18:14:26111010110110100013909:14:262
22TR1587MarzenaCzerniak14:35:4400000000000000000005:35:44
23TR1569IgaGapińska18:21:340000000000000000-3009:21:343

TRASA ROWEROWA (TR-100 km) - KOBIETY

Miejsce Nr. startowy Imię Nazwisko Godzina przybycia na metęPK 1PK 2PK 3PK 4PK 5PK 6PK 7PK 8PK 9PK 10PK 11PK 12PK 13PK 14PK 15PK 16PK 17PK 18PK 19PK 20PK 21PK 22PK 23PK 24 Wynik końcowy Liczba zdobytych PK Czas trasy Punkty karneDNF
1TR1769magdalenagruziel17:35:05111111111111111111111111542408:35:05
2TR1754DanutaBlank17:47:23111111111111111110111001472108:47:23
3TR1721MałgorzataKosiorek17:55:28100111111100110110111110421708:55:28
4TR1760KatarzynaLipińska18:05:22111110101111111001110111351909:05:221
5TR1712AgnieszkaRękawik18:00:06111111111010000110001000321309:00:061
6TR1716AnnaNajmeg-Sokołowska17:45:51111111011000000110001000301108:45:51
7TR1747EmiliaBorawska17:55:48101111101111101100000001261408:55:48
8TR1742MałgorzataSambor17:56:15101111101111101100000001261408:56:15
9TR1708MonikaBoettcher17:54:53101000101111111000100001201208:54:53
10TR1779DominikaLiber-Grabowska18:08:32111011110110100100000000191109:08:321
DNFTR1738AnnaSkompska18:40:20111111011101110110111100411809:40:205DNF

TRASA PIESZA (DOG TREKKING)

Miejsce Nr. startowy Imię Nazwisko Godzina przybycia na metęPK 1PK 2PK 3PK 4PK 5PK 6PK 7PK 8PK 9PK 10 Wynik końcowy Liczba zdobytych PK Czas trasy Punkty karneDNF
1TP-DT10AnnaJanowska11:29:101111111111101002:59:10
2TP-DT02RobertŁachacz13:49:101111111111101005:19:10
3TP-DT09MartaChabko15:45:0211111011119907:15:02
4TP-DT08AniaMikita15:45:3311111011119907:15:33
5TP-DT07MartaBratkowska15:45:5611111011119907:15:56
6TP-DT21AleksandraGoławska14:52:1711011111018806:33:36
7TP-DT11MagdalenaBialik14:52:1011011111006606:22:10
9TP-DT05IzabelaWeiss13:47:1000001000001105:17:10
10TP-DT04SamantaWeiss13:48:1000001000001105:18:10
11TP-DT14KarolinaKuźmycha13:48:1500001000001105:18:15
12TP-DT12MaciejWeiss13:49:1000001000001105:19:10
DNFTP-DT13RafałSmoczyński17:33:5011111111102909:03:507DNF
Facebook