Poszukujemy Wolontariuszy

Wolontariat 4

 

Abentojra 2018! Puchar Polski na Warmi i Mazurach!

Takie wydarzenie nie jest możliwe bez wsparcia wolontariuszy.

Jeżeli jesteś gotowa/gotowy wesprzeć Warmińską Przygodę , jeżeli kochasz sport i niepowtarzalną atmosferę dużych imprez sportowych, chcesz poznać nowych ludzi lub po prostu kochasz pomagać – zgłoś się do nas.


Poszukujemy Wolontariuszy

31 sierpnia 1-2 września 2018 r. odbędzie się RnO Abentojra 2018 - Warmińska Przygoda. Jest to już 5 edycja jednej z największych tego typu imprez w regionie .

Takie wydarzenie nie jest możliwe bez wsparcia wolontariuszy.

Jeżeli jesteś gotowa/gotowy wesprzeć Warmińską Przgodę , jeżeli kochasz sport i niepowtarzalną atmosferę dużych imprez sportowych, chcesz poznać nowych ludzi lub po prostu kochasz pomagać – zgłoś się do nas.

Udział w organizacji RnO Abentojra 2018 to szansa na zdobycie nowych, ciekawych doświadczeń. To szansa na udział w przygotowaniach i aktywnym uczestnictwie w ciekawym wydarzeniu sportowym.

Doświadczenie to może być bezcenne dla wielu ochotników, którzy będą mogli zdobyte umiejętności wykorzystać w swoim życiu prywatnym i zawodowym.

Zostań Wolontariuszem i dołącz do Abentojra Team!

Poszukujemy chętnych osób w wieku od 15 lat do… w zasadzie górnej granicy nie ma. Zadania, które czekają na wolontariuszy są bardzo różne. Postaramy się wspólnie z Tobą dopasować zadania do Twojego wieku i predyspozycji.

Potrzebujemy wolontariuszy do takich obszarów/zadań:

  • Biuro zawodów – czynne 31 sierpnia oraz 1-2 września. To właśnie w biurze zawodów wszyscy uczestnicy odbierają swoje pakiety startowe i rejestrują się do zawodów
  • Depozyt – uczestnicy zostawiają tam swoje rzeczy na czas biegu
  • Strefa rajdu – pomoc w obsłudze stref start/meta,
  • Punkt żywieniowy na trasie – niezmiernie ważny element każdego maratonu długodystansowego. Wolontariusze odpowiadają za przygotowanie punktu w taki sposób, aby sprawnie wydawać posiłki regeneracyjne oraz podawać kubeczki z napojami spragnionym uczestnikom.
  • Grupa do zadań specjalnych – do tego typu zadań poszukujemy wolontariuszy raczej płci męskiej, którzy nie boją się wyzwań i ciężkiej pracy:)
  • Obsługa biegów dla dzieci – podczas Abentojry odbywają się również zawody dla najmłodszych. Poszukujemy chętnych do pomocy przy obsłudze tych biegów. Uśmiech maluchów jest bezcenny, pamiętajcie o tym:)
  • Inne - wsparcie w obsłudze strony internetowej, pomoc w roznoszeniu ulotek i plakatów i inne.

Po zakończonej współpracy wolontariusze Stowarzyszenia Abentojra 2016 otrzymają zaświadczenia i opinie o współpracy. Dokument taki jest ceniony i coraz częściej stanowi uzupełnienie CV.

Zgłoś się do nas!

Pamiętaj! Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią wymagana będzie zgoda rodzica lub opiekunów prawnych na Twój udział w wolontariacie.

Wyślij swoje zgłoszenie na biuro@abentojra.pl podając swoje imię, nazwisko, wiek, czy byłaś, byłeś już wolontariuszem , jakich zadań/obszarów wymienionych wyżej chciałabyś/chciałbyś się podjąć.

Może masz jakiś własny pomysł na wsparcie Abentojry? - napisz do nas.

Abentojra Team

 


Facebook