WYNIKI I-SZEJ EDYCJI WARMIŃSKO-MAZURKIEJ ABENTOJRY 2014

TRASA ROWEROWA (TR-100 KM)

Miejsce MMiejsce KNr. startowyImięNazwiskoGodzina przybycia na metęPK 1PK 2PK 3PK 4PK 5PK 6PK 7PK 8PK 9PK 10PK 11PK 12PK 13PK 14PK 15PK 16PK 17PK 18PK 19PK 20Wynik końcowyCzas trasyPunkty karne
1TR1740JanCirut16:05111111111111111111114206:05:00
1TR1733ŁukaszDudko16:05111111111111111111114206:05:00
2TR1737RadosławGołębiewski16:25111111111111111111114206:25:00
3TR1730PiotrKozdryk16:47111111111111111111114206:47:00
4TR1728WitoldSkwarski16:48111111111111111111114206:48:00
5TR1717MarcinWitkowski16:59111111111111111111114206:59:00
1TR1703AgnieszkaBiolik17:07111111111111111111114207:07:00
6TR1704GrzegorzBiolik17:07111111111111111111114207:07:00
7TR1732LeszekHerman-Iżycki17:17111111111111111111114207:17:00
2TR1723MagdalenaGruziel17:21111111111111111111114207:21:00
8TR1724PawełKoźmiński17:32111111111111111111114207:32:00
9TR1736ŁukaszBanasik17:33111111111111111111114207:33:00
10TR1706PawełKosiorek18:28111111111111111111114208:28:00
3TR1707MałgorzataKosiorek18:28111111111111111111114208:28:00
11TR1705MariuszBożyczko18:33111111111111111111114208:33:00
11TR1721MarekBarchanowicz18:33111111111111111111114208:33:00
4TR1729KatarzynaPolak18:48111111111111111111114208:48:00
13TR1731KrzysztofMierzwicki18:48111111111111111111114208:48:00
14TR1708AndrzejBorek18:54111111111111111111114208:54:00
15TR1702PiotrOrzeł18:57111111111111111111114208:57:00
16TR1734KrystianStochmal16:47111110111111110111113906:47:00
17TR1727PiotrJurkiewicz18:43111111111111101011113808:43:00
18TR1714LeszekSzymański18:27101111111111100011113508:27:00
18TR1715DanielBerk18:27101111111111100011113508:27:00
20TR1741PiotrRękawik19:02111111011111111011113409:02:00-2
21TR1709RomanCzerniak18:36101101011111101011113208:36:00
21TR1710ŁukaszCzerniak18:36101101011111101011113208:36:00
23TR1738RadosławSzuszczewicz18:23101101001111100111113008:23:00
23TR1739AdamZieliński18:23101101001111100111113008:23:00
25TR1720ŁukaszKorsak16:04101101001111101101112706:04:00
25TR1719DariuszKorsak16:04101101001111101101112706:04:00
27TR1713CezaryRoszkowski18:30111001011111100001112408:30:00
28TR1701MirosławŁuszczyk18:54001101001111001001111808:54:00
29TR1711PawełPawlak19:11111101011111101001111809:10:00-2
30TR1712JakubZarzycki11:3500000100000000100001401:35:00
31TR1716ArekFriedrich11:2600000000000000100001301:26:00
32TR1735ArkadiuszNiegowski19:4010111101111110101111-609:40:00-4

TRASA ROWEROWA (TR-50 KM)

Miejsce MMiejsce KNr. startowyImięNazwiskoGodzina przybycia na metęPK 1PK 2PK 3PK 4PK 5PK 6PK 7PK 8PK 9PK 10PK 11PK 12PK 13Wynik końcowyCzas trasyPunkty karne
1TR1550WitoldMikelski13:3711111111111111303:37:00
2TR1528MarcinStolarczyk14:3611111111111111304:36:00
3TR1514PawełStachnik14:4611111111111111304:46:00
25TR1518DanielRadzki14:4611111111111011204:46:00
25TR1517RafałRadzki14:4611111111111011204:46:00
4TR1509PiotrBuchwak15:0211111111111111305:02:00
5TR1506MarcinPiotrowski15:1111111111111111305:11:00
6TR1548PawełPiątkowski15:1311111111111111305:13:00
7TR1554ArkadiuszPapke15:2211111111111111305:22:00
8TR1555TomaszGutowski15:3411111111111111305:34:00
8TR1500ArkadiuszPac15:3411111111111111305:34:00
8TR1508JerzyHajduk15:3411111111111111305:34:00
8TR1507MichałFilak15:3411111111111111305:34:00
12TR1511PiotrLewarowski15:4311111111111111305:43:00
12TR1512MichałLewarowski15:4311111111111111305:43:00
14TR1535BogdanMyślak16:2511111111111111306:25:00
1TR1553KrystynaJaworska16:2511111111111111306:25:00
14TR1532DawidSpaszewski16:2511111111111111306:25:00
16TR1533MariuszGrygalun16:2611111111111111306:26:00
16TR1552MarekGapiński16:2611111111111111306:26:00
16TR1531DanielGodlewski16:2611111111111111306:26:00
2TR1505KatarzynaNiesiobędzka16:2811111111111111306:28:00
18TR1551DariuszGapiński16:2811111111111111306:28:00
19TR1556EugeniuszLoewnau16:3011111111111111306:30:00
20TR1503JacekDubrowski16:3111111111111111306:31:00
5TR1510AgnieszkaBartnicka Kaźmierczak18:5411111111000111008:54:00
31TR1513DamianKowalski18:5411111111000111008:54:00
21TR1519ArkadiuszJóźwik18:5511111111111111308:55:00
7TR1538JustynaJeglińska18:551110111100001808:55:00
22TR1520PatrykSzymon18:5611111111111111308:56:00
22TR1557PiotrPawelec18:5611111111111111308:56:00
3TR1504MonikaGórecka18:5611111111111111308:56:00
6TR1539MagdalenaGałkowska18:561111111100001908:56:00
24TR1549PrzemysławSzulgo18:5711111111111111308:57:00
4TR1542AnnaSochacka18:5711111111111111308:57:00
TR1541GabrielaŚmiechowska18:5711111111111111308:57:00DNF
27TR1529HubertSobieski19:0211111111111111109:02:00-2
27TR1530MarcinSzyjka19:0211111111111111109:02:00-2
27TR1546MarcinStypułkowski19:0211111111111111109:02:00-2
29TR1537AdrianBartkowski19:0211111111111111109:02:00-2
32TR1543DorotaBohdanowicz19:471111111101001-3709:47:00-5
33TR1544MarcinBohdanowicz19:471111111101001-3709:47:00-5

TRASA PIESZA (TP-50 KM)

Miejsce MMiejsce KNr. startowyImięNazwiskoGodzina przybycia na metęPK 1PK 2PK 3PK 4PK 5PK 6PK 7PK 8PK 9PK 10PK 11PK 12PK 13PK 14PK 15PK 16PK 17PK 18PK 19PK 20Wynik końcowyCzas trasyPunkty karne
31TR1716ArekFriedrich11:2600000000000000100001301:26:00
30TR1712JakubZarzycki11:3500000100000000100001401:35:00
25TR1720ŁukaszKorsak16:04101101001111101101112706:04:00
25TR1719DariuszKorsak16:04101101001111101101112706:04:00
1TR1740JanCirut16:05111111111111111111114206:05:00
1TR1733ŁukaszDudko16:05111111111111111111114206:05:00
2TR1737RadosławGołębiewski16:25111111111111111111114206:25:00
3TR1730PiotrKozdryk16:47111111111111111111114206:47:00
16TR1734KrystianStochmal16:47111110111111110111113906:47:00
4TR1728WitoldSkwarski16:48111111111111111111114206:48:00
5TR1717MarcinWitkowski16:59111111111111111111114206:59:00
1TR1703AgnieszkaBiolik17:07111111111111111111114207:07:00
6TR1704GrzegorzBiolik17:07111111111111111111114207:07:00
7TR1732LeszekHerman-Iżycki17:17111111111111111111114207:17:00
2TR1723MagdalenaGruziel17:21111111111111111111114207:21:00
8TR1724PawełKoźmiński17:32111111111111111111114207:32:00
9TR1736ŁukaszBanasik17:33111111111111111111114207:33:00
23TR1738RadosławSzuszczewicz18:23101101001111100111113008:23:00
23TR1739AdamZieliński18:23101101001111100111113008:23:00
18TR1714LeszekSzymański18:27101111111111100011113508:27:00
18TR1715DanielBerk18:27101111111111100011113508:27:00
10TR1706PawełKosiorek18:28111111111111111111114208:28:00
3TR1707MałgorzataKosiorek18:28111111111111111111114208:28:00
27TR1713CezaryRoszkowski18:30111001011111100001112408:30:00
11TR1705MariuszBożyczko18:33111111111111111111114208:33:00
11TR1721MarekBarchanowicz18:33111111111111111111114208:33:00
21TR1709RomanCzerniak18:36101101011111101011113208:36:00
21TR1710ŁukaszCzerniak18:36101101011111101011113208:36:00
17TR1727PiotrJurkiewicz18:43111111111111101011113808:43:00
4TR1729KatarzynaPolak18:48111111111111111111114208:48:00
13TR1731KrzysztofMierzwicki18:48111111111111111111114208:48:00
14TR1708AndrzejBorek18:54111111111111111111114208:54:00
28TR1701MirosławŁuszczyk18:54001101001111001001111808:54:00
15TR1702PiotrOrzeł18:57111111111111111111114208:57:00
20TR1741PiotrRękawik19:02111111011111111011113409:02:00-2
29TR1711PawełPawlak19:11111101011111101001111809:10:00-2
32TR1735ArkadiuszNiegowski19:4010111101111110101111-609:40:00-4

TRASA PIESZA (TP-25 KM)

Miejsce MMiejsce KNr. startowyImięNazwiskoGodzina przybycia na metęPK 1PK 2PK 3PK 4PK 5PK 6PK 7PK 8PK 9Wynik końcowyCzas trasyPunkty karne
1*TP1027MateuszKomorowski11:12111111111903:12:00
2TP1022MaciejSołtys11:14111111111903:14:00
7TP1005SylwiaBiałecka11:53111111001703:53:00
11TP1006RobertKuriata11:53111111001703:53:00
12TP1004JakubOkoczuk11:53111111001703:53:00
13TP1030DariuszHanas12:01111111001704:01:00
1TP1033ZofiaDudko12:05111111111904:05:00
1*TP1001KrzysztofJankowski12:06111111111904:06:00
1*TP1007WojciechKowalski12:06111111111904:06:00
6TP1021KingaGórska12:11111111011804:11:00
8TP1009BartoszChumowicz12:11111111011804:11:00
14TP1017LeszekBakun12:33110000111504:33:00
15TP1018DamianBakun12:33110000011404:33:00
9TP1028PrzemysławMróz12:58111111011804:58:00
9TP1029KarolMróz12:58111111011804:58:00
2TP1014ElizaPanfiłow13:07111111111905:07:00
3TP1015MarekPanfiłow13:07111111111905:07:00
3TP1011JagodaŁoś13:28111111111905:28:00
4TP1012MateuszŁasecki13:28111111111905:28:00
3TP1010IzabelaWerner13:28111111111905:28:00
4TP1016DamianZaciek13:28111111111905:28:00
5TP1024MirosławSieradzki13:42111111111905:42:00
5TP1025MarcinKaźmierczak13:42111111111905:42:00
5TP1026KrzysztofRoszak13:42111111111905:42:00
5TP1032AnnaSkompska14:45111111111906:43:00
8TP1020EwaMalinowska15:16111111101807:16:00

* Po uwzględnieniu protestu ogłoszono trzech zwycięzców TP25

TRASA RODZINNA (TR-RDZ)

NA TRASIE RODZINNEJ WYSTARTOWAŁO 159 UCZESTNIKÓW. WSZYSCY ZAJĘLI PIERWSZE MIEJSCE- GRATULUJEMY :-)

Facebook